فرم سفارش نرم افزار در و پنجره

سربرگ اول : فرم سفارش نرم افزار در و پنجره

 سربرگ اول  فرم اصلی و پیش فرض نرم افزار ercom ، فرم سفارش نرم افزار در و پنجره می باشد که بعد از باز شدن برنامه این فرم نمایش داده می شود. در قسمت بالای این فرم دکمه هایی مانند سفارش جدید، پاک کردن، انصراف موجود میباشد.
در وسط این فرم اشکال مربوط به سفارشات در و پنجره به همراه مشخصات هر شکل نمایش داده می شود و در قسمت پایین گزینه هایی جهت ورود به قسمت های دیگر برنامه قرار گرفته است.
گام اول جهت تعریف یک سفارش زدن دکمه ی سفارش جدید در فرم سفارش می باشد

با فشار دادن این دکمه برنامه به صورت خودکار فرم لیست کارت های جاری را باز خواهد کرد . در این فرم شما می توانید در صورتی که نام مشتری از قبل تعریف شده باشد را جستجو کنید و با دوبار کلیک بر روی آن ، مشتری مورد نظر خود را انتخاب نمایید. بعد از این عمل برنامه به فرم سفارش بر میگردد.
در صورتی که مشتری از قبل تعریف نشده باشد ، نام مشتری در فرم کارت های جاری نخواهد بود و شما باید مشتری را تعریف کنید. برای اینکار بر روی دکمه ی مشتری جدید کلیک کنید. در فرم باز شده مشخصات مشتری را وارد کرده و دکمه ی ثبت کن را فشار دهید و در آخر برای بیرون آمدن از این قسمت دکمه ی خروج را فشار دهید. مرحله ی بعد زدن دکمه ی ترسیم درب و پنجره  جهت وارد شدن به محیط طراحی و ترسیم اشکال پروژه می باشد.(شکل زیر)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *